Як платити за гарячу воду, якої немає?

За «оптимістичним» прогнозом Київенерго, третина Києва буде залишатися без гарячої води до жовтня. Це та, яку обслуговує ТЕЦ-6, що залишилася без газу. Решті киян «пощастило» більше, бо гідравлічні випробування тепломереж позбавлять їх гарячої води тільки на місяць-два.

Якраз зараз населення отримує платіжки за травень, і ось кілька порад від директора ТОВ «Водоканал-сервіс» та голови правління ГО «Нова Україна комунальна» Андрія Ведмідя, щоб не довелося платити за відсутню послугу.

Детальніше:

Щодо законопроектів в сфері послуг ЖКГ

Спроба зробити прозорими нарахування в платіжках за тепло і воду та притримати монополістів ЖКГ, на жаль, не знайшла підтримки в парламенті. Народні депутати відправили на повторне читання два законопроекти сфери житлово-комунального господарства («Про комерційний облік комунальних послуг» (№ 4901) та «Про житлово-комунальні послуги» (№ 1581), які повинні були навчити споживача не скільки економії, а тому – як же розібратися за які послуги та скільки він платить.

Детальніше:

Завершення опалювального сезону в місті Києві

Відповідно до розпорядження Київської Міської Державної Адміністрації № 368 від 31.03.2017 «Про завершення опалювального сезону в місті Києві», опалювальний сезон житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури міста Києва завершено з 01 квітня 2017.

Період нарахувань по опаленню за березень 2017 включає в себе третю декаду лютого 2017, коли було знято попередні показники приладів обліку тепла та складає 38-39 днів фактичного споживання теплової енергії (в залежності від дати попереднього знімання показників).

Нагадуємо, що у разі необхідності, ви можете звернутись до ТОВ «Водоканал-сервіс» з заявою про розстрочку сплати нарахувань за опалення на літній період.

Бери менше – плати більше, а ви як гадаєте?

Над цим питанням розмірковує в своїй статті на Ліга.нет директор ТОВ «Водоканал-сервіс», голова правління ГО «Нова Україна комунальна» Андрій Ведмідь.

Заміни вікна, утепли стіни, постав лічильник – і буде тобі щастя у вигляді менших рахунків. Приблизно так виглядає формула енергозбереження, яким уже 3 роки натхненно займається влада у житловому фонді. Так, це краще, ніж сидіти, склавши руки. Але давайте будемо чесними: без симетричного енергозбереження на виробничих потужностях квитанція за комунальні послуги для окремого споживача меншою не стане.

Детальніше:

До уваги абонентів ТОВ «Водоканал-сервіс»!

Для вашої зручності та прозорості нарахувань щодо спожитої теплової енергії в період опалювального сезону наразі створюється інформаційна сторінка для окремого будинку. Тут ви зможете знайти загальну інформацію щодо вашого будинку; таблицю споживання теплової енергії з 01.01.2013 або з дати визначення ТОВ «Водоканал-сервіс» виконавцем комунальних послуг у вашому будинку та порівняльний графік споживання теплової енергії помісячно з показниками середньомісячної температури. На майбутнє ми плануємо розміщувати також інформацію щодо холодного та гарячого водопостачання.

Для того щоб перейти на сторінку свого будинку вам потрібно зайти в розділ «Наші клієнти», а саме Клієнтами ТОВ «Водоканал-сервіс» вже є біля півсотні ОСББ та ЖБК та знайти свою адресу. Якщо у вас є пропозиції щодо облаштування даного розділу присилайте нам на форум і ми з задоволенням розглянемо та врахуємо в своїй роботі.

Наші цінності

Якості, котрі ми цінуємо дуже високо – чесність, відкритість (прозорість), надійність та професіоналізм.

Про нас

Якісні комунальні послуги для мешканців ОСББ та ЖБК міста Києва

детальніше

Контакти

ТОВ "ВОДОКАНАЛ-СЕРВІС"
Код ЄДРПОУ – 37880620

04071 Україна, м. Київ, вул. Хорива, 47-А

вхід з двору (домофон), 2й поверх

(044) 337 21 42

(044) 337 21 43
отримати реквізити

Відвідування сайту

0661115
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цей місяць
Минулий місяць
За весь час
714
716
6905
32814
25904
661115

Ваш IP: 54.87.61.215
Час: 2019-05-19 11:33:53
Ви тут: Головна Загальне