документи Водоканал-сервіс Київводоканал

Реформа в ЖКГ: не виконали, то перенесемо.

Андрій Ведмідь

Голова правління ГО «Нова Україна комунальна»

До останнього не віриться, що прийнятий з такими труднощами новий закон «Про житлово-комунальні послуги» буде відтермінований ще на рік. Звичайно, можна припускати, кому це вигідно, але Мінрегіон, який так завзято захищав його у Верховній Раді, власноруч створив найпростіший аргумент для перенесення – за півроку не спромігся затвердити повний комплект нормативки для того, щоб закон запрацював, як годиться. Фактично з 34 потрібних документів більшість досі перебувають на підписі, на погодженні чи й взагалі тільки розробляються. Всі ці проекти – наразі звичайні папірці без юридичної сили, тому довгоочікувана реформа ЖКГ, на жаль, не наступить ні 10 червня 2018 року, ні, скоріш за все, 1 травня 2019, коли наш істеблішмент буде зайнятий президентськими виборами.

Детальніше:

Закон про житлово-комунальні послуги

9 червня 2018 року в газеті «Голос України» опубліковані зміни до законів «Про житлово-комунальні послуги» та «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Вони набирають чинності з дня наступного за опублікуванням, тобто з 10 червня.

Таким чином, закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» вводиться в дію з 1 травня 2019 року (норми, що стосуются комунальних послуг), окрім загальних описових статей і норм, які регулюють надання послуг з утримання будинків і прибудинкових територій та управління будинком, які вводяться в дію з 10 червня 2018 року.

Детальніше:

Громадське обговорення

Розпочато громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком».

Детальніше:

До 1 июня Киев останется без горячей воды.

Это связано с гидравлическими испытаниями сетей, а также передачей имущества «Киевэнерго» и заключением новых договоров на поставку природного газа, пишет «Большой Киев».

В связи с началом процесса проведения гидравлических испытаний тепловых сетей Киев до 1 июня останется без горячей воды.

Детальніше:

Як обрати управителя багатоквартирного будинку?

«Комунальна революція» не за горами. Сотні застарілих багатоповерхівок у всій Україні! Мешканці віддають величезні гроші за квартплату! Що зміниться, коли обрати управителя будинку? Та чи можна зберегти контроль над будинком? Усі деталі розбирали у програмі «Злий дім» експерти, начальник управління розвитку ЖКГ КМДА Віра Радченко та голова ГО «Нова комунальна Україна» Андрій Ведмідь.

Не дайте себе заплутати в комунальних нетрях!

Вітаємо!

Наші цінності

Якості, котрі ми цінуємо дуже високо – чесність, відкритість (прозорість), надійність та професіоналізм.

Про нас

Якісні комунальні послуги для мешканців ОСББ та ЖБК міста Києва

детальніше

Контакти

ТОВ "ВОДОКАНАЛ-СЕРВІС"
Код ЄДРПОУ – 37880620
02660 м.Київ

Харківське шосе, 50-а

вул.Електротехнічна, 16-а

(044) 337 21 42

(044) 337 21 43
отримати реквізити

Відвідування сайту

0400292
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цей місяць
Минулий місяць
За весь час
483
379
483
16414
16072
400292

Ваш IP: 54.92.153.90
Час: 2018-06-25 05:06:14
Ви тут: Головна Новини