документи Водоканал-сервіс Київводоканал

1 грудня почали діяти нові ДБН щодо фасадної теплоізоляції, який дозволить щорічно заощаджувати до 15% тепла

З 1 грудня 2018 року офіційно вступили в дію оновлені державні будівельні норми щодо теплоізоляції фасадів (ДБН В.2.6-33:2018 «Конструкції зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією. Вимоги до проектування»), які, зокрема, передбачають впровадження європейських вимог до енергомодернізації фасадів.

Детальніше:

Чому лічильник тепла ≠ розподілювач?

Кабмін дозволив встановлювати індивідуальні теплові лічильники в старих будинках! Мешканці квартир у «хрущовках» зможуть регулювати подачу тепла за власним лічильником! Шок, ймовірно, відчули фахівці, побачивши подібні заголовки. Адже вони безапеляційно стверджували, що при вертикальній розводці опалення квартирні лічильники встановити неможливо. Перша думка: може, це Ілон Маск і тут накреативив? Але ні.

Детальніше:

Купи-продай тепло: нова мітла чи старі граблі?

З травня у Києві офіційно змінився постачальник теплової енергії. Місце приватного «Київенерго» посіло комунальне підприємство. Мешканцям багатоповерхівок пощастило не переукладати договори на отримання його послуг, а просто прийняти публічну оферту. А от юрособам поталанило менше. Новий монополіст виявився достатньо «просунутим» у складанні документів, де споживач наділений набагато більшими зобов'язаннями, ніж сам постачальник.

Детальніше:

Договiрнi вiдносини з КП "Київтеплоенерго"

На офіційному інтернет-порталі КМДА від 15 червня 2018 року повідомляється, що комунальне підприємство «Київтеплоенерго» закликає бюджетні установи та інші категорії споживачів теплової енергії та послуг централізованого опалення і гарячого водопостачання у нежитлових приміщеннях вчасно укласти угоду з новим виконавцем послуг – КП «Київтеплоенерго»

Детальніше:

«Ложка дьогтю» в європейській реформі: як змінюється українське ЖКГ.

«Коли вже в Україні буде європейська система ЖКГ? І що для цього потрібно? Якого ще закону бракує?» – час від часу запитує мене київська подруга, пише в своїй статті керівник проекту групи Світового банку «Енергоефективність у житловому секторі в Україні» СОФІЯ ЛІНН

Детальніше:

Відновлення роботи Особистого кабінету!

Шановні клієнти ТОВ "Водоканал - сервіс", від сьогодні відновлено роботу Особистого кабінету. Ви знову можете сплачувати комунальні послуги online.

Наші цінності

Якості, котрі ми цінуємо дуже високо – чесність, відкритість (прозорість), надійність та професіоналізм.

Про нас

Якісні комунальні послуги для мешканців ОСББ та ЖБК міста Києва

детальніше

Контакти

ТОВ "ВОДОКАНАЛ-СЕРВІС"
Код ЄДРПОУ – 37880620
02660 м.Київ

Харківське шосе, 50-а

вул.Електротехнічна, 16-а

(044) 337 21 42

(044) 337 21 43
отримати реквізити

Відвідування сайту

0514675
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цей місяць
Минулий місяць
За весь час
184
961
1145
6800
17970
514675

Ваш IP: 3.80.177.176
Час: 2018-12-11 03:53:34
Ви тут: Головна Новини