документи Водоканал-сервіс Київводоканал

Відбулася нарада з питань узгодження відносин між ОСББ, ЖБК та підприємствами – монополістами

 

На нараді були визначені основні проблемні питання взаємовідносин ОСББ, ЖБК з підприємствами – монополістами, які надають житлово-комунальні послуги з холодного і гарячого водопостачання, водовідведення, теплопостачання, централізованого опалення.

Зокрема, на нараді обговорювалося питання взаємовідносин між власником, споживачем, виконавцем та виробником комунальних послуг. ОСББ, ЖБК мають право виступати колективним замовником комунальних послуг. Згідно ст. 22 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» за наявності технічної можливості проведення поквартирного обліку споживання водо-, тепло, газо-, електропостачання, гарячого водопостачання та інших послуг власники жилих і нежилих приміщень можуть перераховувати кошти безпосередньо на рахунки підприємств, організацій, які надають ці послуги, за відповідними тарифами для кожного виду послуг.

Директор ТОВ «Водоканал - сервіс» Ведмідь А.С., виступаючи при обговорені питань наради,  повідомив, з якими проблемними питаннями довелося мати справу в ході основної діяльності підприємства – здійсненні функцій виконавця для 20 ОСББ, та ЖБК у 8 районах м. Києва. Також розповів про причини виникнення таких «проблемних» питань, запропонував шляхи їх вирішення в межах чинного законодавства та вніс пропозиції щодо необхідності внесення змін до існуючої нормативної бази.

За результатами виступу, за підтримки всіх присутніх голів об’єднань співвласників і кооперативів, Григорій Семчук доручив профільним управлінням Мінрегіонбуду внести конкретні пропозиції щодо напрямків вирішення піднятих питань.

В обговоренні питань наради взяли участь керівники структурних підрозділів Мінрегіону, а також представники центральних органів виконавчої влади, галузевих асоціацій, підприємств-монополістів.

Наші цінності

Якості, котрі ми цінуємо дуже високо – чесність, відкритість (прозорість), надійність та професіоналізм.

Про нас

Якісні комунальні послуги для мешканців ОСББ та ЖБК міста Києва

детальніше

Контакти

ТОВ "ВОДОКАНАЛ-СЕРВІС"
Код ЄДРПОУ – 37880620
02660 м.Київ

Харківське шосе, 50-а

вул.Електротехнічна, 16-а

(044) 337 21 42

(044) 337 21 43
отримати реквізити

Відвідування сайту

0561065
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цей місяць
Минулий місяць
За весь час
253
492
4154
10600
20719
561065

Ваш IP: 3.80.60.248
Час: 2019-02-17 03:13:08
Ви тут: Головна Новини Відбулася нарада з питань узгодження відносин між ОСББ, ЖБК та підприємствами – монополістами