документи Водоканал-сервіс Київводоканал

Директор ТОВ «Водоканал-сервіс» Андрій Ведмідь взяв участь в презентації Міжнародної екологічної громадської організаціїВ ході зустрічі було обговорено питання необхідності масштабного реформування усієї  системи житлово-комунального господарства, а отже – впорядкування законодавчої, нормативно-правової, фінансової, соціальної та екологічної сфер водопровідно-каналізаційної галузі. За словами Вікторії Яковлєвої, водоканали як господарюючі підприємства повинні брати у цьому процесі активну участь.

Перший заступник генерального директора ПАТ «АК «Київводоканал» з економіки та фінансів Ганна Циганок зосередила увагу присутніх на економічному аспекті змін, яких потребує наразі галузь ЖКГ. Віта Струкова – Почесний президент МЕГО «АКВА ДІМ» – наголосила на актуальності європейського досвіду впровадження заходів з охорони водних ресурсів з огляду на активізацію процесів співробітництва між Україною та Європейським Союзом у напрямку підписання Угоди про Асоціацію.

Маючи слово  на презентації, директор ТОВ «Водоканал-сервіс» Андрій Ведмідь висловив готовність до плідної співпраці з МЕГО «АКВА ДІМ» та зазначив, що проблеми, які виникають у комунальній сфері, спільні для всіх: відсутність досконалої нормативно-правової бази регулювання взаємовідносин, забруднення води – все це, за словами Андрія Станіславовича, вимагає об’єднання зусиль вітчизняних водоканалів, підприємств і товариств, небайдужих до піднятих проблем.

Наприкінці  заходу Голова МЕГО «АКВА ДІМ» Алла Казімірова запросила усіх бажаючих вступити до організації та розповіла, як можна стати її членом, після чого присутні домовилися впродовж місяця продумати орієнтовний план першочергових дій для обговорення протягом наступних робочих зустрічей.

 

 

 

Наші цінності

Якості, котрі ми цінуємо дуже високо – чесність, відкритість (прозорість), надійність та професіоналізм.

Про нас

Якісні комунальні послуги для мешканців ОСББ та ЖБК міста Києва

детальніше

Контакти

ТОВ "ВОДОКАНАЛ-СЕРВІС"
Код ЄДРПОУ – 37880620
02660 м.Київ

Харківське шосе, 50-а

вул.Електротехнічна, 16-а

(044) 337 21 42

(044) 337 21 43
отримати реквізити

Відвідування сайту

0561257
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цей місяць
Минулий місяць
За весь час
445
492
4346
10792
20719
561257

Ваш IP: 3.80.60.248
Час: 2019-02-17 04:11:27
Ви тут: Головна Новини Директор ТОВ «Водоканал-сервіс» Андрій Ведмідь взяв участь в презентації Міжнародної екологічної громадської організації