документи Водоканал-сервіс Київводоканал

Реєстрація в особистому кабінеті

Оплата послуг через інтернет є вже звичним способом оплати для широкого кола споживачів. Проте, трапляються випадки, коли абонент стикається із труднощами в реєстрації чи процесі оплати. Для того, щоб кожен міг швидко й безпроблемно здійснити оплату послуг он-лайн сьогодні ми нагадаємо як зареєструватися в особистому кабінеті ТОВ “Водоканал-сервіс”.

У цьому матеріалі ви можете знайти детальну інструкцію по реєстрації в особистому кабінеті “Водоканал-сервісу” на сайті mega-billing.com. Важливо: для здійснення реєстрації у вас має бути активна електронна адреса. Також підготуйте останню сплачену квитанцію, де вказані сума платежу й номер особового рахунку.

Будьте уважні та слідкуйте за жовтими вказівниками, що підкажуть, де саме на інтернет-сторінці знаходиться необхідне посилання або форма для заповнення.

Крок 1. Для того, щоб розпочати реєстрацію, вам необхідно обрати у правому верхньому куті головної сторінки сайту рубрику “Особистий кабінет”.

 

Крок 2. Опинившись на сайті нашого партнера mega-billing.com, оберіть розділ для побутових споживачів.

 

Крок 3. З цієї сторінки розпочинається безпосередня реєстрація. Щоб перейти до неї, натисність кнопку “Зареєструватися”.

 

Крок 4. Переконайтеся, що маєте необхідні дані для ідентифікації та натисність кнопку “Почати реєстрацію”.

 

Крок 5. Оберіть район та населений пункт − Київ, а також постачальника послуг ТОВ “Водоканал-сервіс” .

 

Крок 6. Підрозділ постачальника ТОВ “Водоканал-сервіс” обереться автоматично. Далі вам необхідно ввести дані з квитанції у поля “Номер особового рахунку” та “Сума останнього платежу”. Якщо це ваш перший платіж на користь компанії, поставте галочку навпроти пункту “Платежів ще не було”. Натисніть кнопку “Далі”.

 

Крок 7. Якщо дані співпали із наявними в реєстрі, ви опинитесь на другому етапі реєстрації “Створення облікового запису”. Для цього необхідно обрати ім’я, під яким ви будете заходити в особистий кабінет. Введіть це ім’я в поле “Логін” та натисніть посилання “Перевірити логін”. Якщо таким ім’ям ще ніхто не користується, ви побачите зелений напис “Логін вільний” і зможете продовжити створення облікового запису. Якщо з’явиться червной напис “Логін зайнятий”, вам необхідно підібрати інше ім’я.

 

Крок 8. Оберіть пароль, яким ви будете користуватись для входу в особистий кабінет, та введіть його двічі: один раз у поле “Пароль”, другий – у поле “Підтвердження пароля”. Паролі мають співпадати. Увага! Запамятайте свій пароль і нікому його не передавайте! Далі введіть адресу своєї електронної пошти і уважно прочитайте угоду щодо користування послугами інтернет-оплати. Якщо ви згодні з умовами, викладеними в угоді, оберіть пункт “Я приймаю умови” та натисніть на конопку “Створити обліковий запис”.

Крок 9. Опинившись на етапі “Активація облікового запису”, ви отримаєте повідомлення, що на вказану вами електрону адресу було направлено посилання для активації облікового запису. Аби отримати його, відкрийте свою електронну скриньку.

 

Крок 10. У вхідних листах ви знайдете повідомлення від Інтернет-магазину комунальних послуг mega-billing.com з темою “Реєстрація на mega-billing”. Відкривши листа, натисніть на посилання для підтвердження адреси електронної пошти та завершення реєстрації.

 

Крок 11. З поштової скриньки ви будете перенаправлені на сайт mega-billing.com, де побачите інформаційне повідомлення: “Реєстрація успішно завершена!”. Після цього в поле “Логін” введіть обране при реєстрації ім’я користувача, а в поле “Пароль” обраний пароль.

Крок 12. Натисніть на кнопку “Увійти”.

 

Крок 13. Вітаємо вас в особистому кабінеті! Тут зібрані усі реєстраційні дані. Зверху вказано номер особового рахунку, нижче у лівій частині сторінки ви побачите суму, що наразі є на вашому балансі. У правій частині вказано інформацію про лічильники, останню оплату, діючі пільги, ваше ім’я та адреса, а також реквізити для оплати.

 

Наступного разу “Помічник” на сайті ТОВ“Водоканал-сервіс” допоможе зорієнтуватись в особистому кабінеті та здійснити інтернет-оплату.

 

 

 

Наші цінності

Якості, котрі ми цінуємо дуже високо – чесність, відкритість (прозорість), надійність та професіоналізм.

Про нас

Якісні комунальні послуги для мешканців ОСББ та ЖБК міста Києва

детальніше

Контакти

ТОВ "ВОДОКАНАЛ-СЕРВІС"
Код ЄДРПОУ – 37880620

04071 Україна, м. Київ, вул. Хорива, 47-А

вхід з двору (домофон), 2й поверх

(044) 337 21 42

(044) 337 21 43
отримати реквізити

Відвідування сайту

0664916
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цей місяць
Минулий місяць
За весь час
1618
895
3318
36615
25904
664916

Ваш IP: 34.229.151.87
Час: 2019-05-22 14:21:03
Ви тут: Головна Новини Реєстрація в особистому кабінеті