документи Водоканал-сервіс Київводоканал

У 40 будинках, які обслуговує ТОВ «Водоканал-сервіс», відновлено подачу гарячої води

 

ПАТ «Київенерго» на вимогу представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельних кооперативів  відновило гаряче водопостачання 40 будинків, які були відключені від послуги майже 3 місяці.

Водночас між ПАТ «Київенерго», як теплопостачальною організацією, і ТОВ «Водоканал-сервіс», яке є виконавцем послуг для мешканців вказаних будинків, триває процедура звіряння нарахувань за спожиту теплову енергію за період 2012-2017 років. Суттєві розбіжності у сумах до сплати за теплову енергію, що використовується для приготування гарячої води, виникли через недоліки чинної нормативно-правової бази і відповідно некоректних нарахувань. Подібна ситуація з утворенням боргів без джерела відшкодування є характерною для більшості підприємств галузі, котрі надають послугу централізованого гарячого водопостачання, і одночасно причиною значних збитків теплопостачальних підприємств.

Однак у липні 2017 року Київський апеляційний господарський суд з допомогою незалежної експертизи встановив, що нарахування ПАТ «Київенерго» за теплову енергію для чотирьох ЖБК є безпідставними, і відмовив у стягненні з ТОВ «Водоканал-сервіс» майже 620 тис. гривень. Фактично рішення суду стало прецедентом, який дає підстави для оскарження завищених нарахувань за іншими адресами.

Окрім того, більша частина заборгованості ТОВ «Водоканал-сервіс» перед тепловиками виникла через несвоєчасне відшкодування пільг і субсидій, які отримують мешканці будинків, з боку держави. Ця проблема є системною для всіх виробників і постачальників комунальних послуг, у тому числі для ПАТ «Київенерго».

«На сьогоднішній день звірка триває, і ми будемо вимагати від Київенерго здійснювати нарахування виключно на основі даних, які відображені на будинкових лічильниках. Мешканці будинків не повинні платити за ті обсяги послуг, яких не отримували», – запевняє директор ТОВ «Водоканал-сервіс» Андрій Ведмідь.

Також він підкреслив, що підприємство продовжить складати акти, протоколи розбіжностей і збирати доказову базу на випадок подальших судових спорів з постачальником в інтересах споживачів.

 

Наші цінності

Якості, котрі ми цінуємо дуже високо – чесність, відкритість (прозорість), надійність та професіоналізм.

Про нас

Якісні комунальні послуги для мешканців ОСББ та ЖБК міста Києва

детальніше

Контакти

ТОВ "ВОДОКАНАЛ-СЕРВІС"
Код ЄДРПОУ – 37880620

04071 Україна, м. Київ, вул. Хорива, 47-А

вхід з двору (домофон), 2й поверх

(044) 337 21 42

(044) 337 21 43
отримати реквізити

Відвідування сайту

0664949
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цей місяць
Минулий місяць
За весь час
1651
895
3351
36648
25904
664949

Ваш IP: 34.229.151.87
Час: 2019-05-22 14:33:02
Ви тут: Головна Новини У 40 будинках, які обслуговує ТОВ «Водоканал-сервіс», відновлено подачу гарячої води